Opalenica trening strzelecki.

Potrenowaliśmy, strzelbę do poperów, tarczę karabin, pistolet, rewolwer i na 100 metrów karabin. Jako „fun” strzelanie do puszek – mały bonus. Moja tarcza poniżej z rewolweru – 8 strzałów już na samo zakończenie. Tak od „niechcenia” po ponad dwóch i pół godziny zajęć – jak to jest, że na zawodach często wychodzi gorzej? :-).

Polecam wpis o innym strzelaniu:

Szopki poznańskie w kościołach.

Te miejsca urzekają mnie od dzieciństwa. Okres Bożego Narodzenia to czas, gdy naprawdę możemy pomyśleć o innych, chcieć się poprawić – zmienić swoje zachowania w stosunku do bliźnich. Warto wejść, pomodlić się, zadumać nad tym, jakie przesłanie niesie Dobra Nowina – miłość dla każdego bliźniego, nawet tego który nie darzy Ciebie Bracie tym uczuciem…

Spójrzmy na te cudeńka:
Czytaj dalej Szopki poznańskie w kościołach.

Wolski o Putinie i problemach międzynarodowych.

Ciekawy materiał z jeszcze ciekawszymi wnioskami, jedno jest pewne: z wielu ust płyną słowa potwierdzenia ze nasz Prezydent bardzo dobrze zrobił nie jadąc do Jerozolimy. A tymczasem fragment innej wypowiedzi Pana Wolskiego w temacie rakiety, która trafiła ukraiński samolot nad Iranem, uważam że całkiem trafne spostrzeżenie jest w niej zawarte:

Niech pan zobaczy że cała afera związana w tej chwili z Ameryką i Iranem została zniweczona przez ten ukraiński samolot, nagle sprawa stała się nieważna. Zwłaszcza, że po raz kolejny zestrzelono samolot pasażerski przy udziale rosyjskiej rakiety. Putin będzie miał utrudnione zadanie brylowania jako „anioł pokoju” i nie ma znaczenia kto pociągnął za spust, ktoś sprzedał broń wysokiej generacji bandytom, w tym przypadku byli to Rosjanie. 

Całość na:

https://www.fronda.pl/a/marcin-wolski-dla-frondy-polska-jest-rosyjskim-kompleksem,138998.html

I na koniec jeszcze jeden cytat z materiału:

Fakt, że Trump demonstracyjnie nie jedzie do Jerozolimy a spotyka się z Dudą może zagrać tu pierwsze skrzypce.

Pamiętajmy – co by nie myśleć o Prezydencie USA jest Prezydentem największej światowej potęgi…czy chcemy tego czy nie. A manipulacje Putina i jego ekipy, dążą do ograniczenia wpływów właśnie USA.

Dlaczego należy chronić Życie Poczęte?

Głównie dla obrony samego nowego Życia, ale też i dla jego nosicielek. A więc Matek. To one ponoszą najstraszniejsze konsekwencje aborcji. Psychiczne i fizyczne.

Sam nie raz rozmawiałem z koleżankami które zabiły swoje dzieci. To dramat i trauma. Pisałem o tym nie raz na blogu. Warto, naprawdę warto się zastanowić, rozważyć na spokojnie w sercu. Można zawsze urodzone dziecko zostawić w szpitalu.

Nie ma przymusu – wiele osób nie może mieć dzieci i starają się o adopcję. Warto ugiąć się przed presją społeczną i uratować siebie i Życie jakie się pojawiło – a przede wszystkim warto dwa razy się zastanowić zanim pójdzie się „do łóżka” i z kim…i…po co się idzie?

Poniżej, skutki [wypunktowane] z ulotki informującej kobiety, przyszłe matki o potencjalnych zagrożeniach.

A wszystko może się skończyć tak jak opisano to w materiale Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej: